Monitoring

Rozmowy o sprawach domowych jak i dotyczących rodziny

Monitoring

Postprzez faustyna » poniedziałek, 25 wrz 2023, 08:37

Hej, szukam monitoringu do firmy. Macie kogos do polecenia?
faustyna
 

Postprzez » poniedziałek, 25 wrz 2023, 08:37

 

Re: Monitoring

Postprzez benia » poniedziałek, 25 wrz 2023, 09:21

Jeśli chodzi o firmę, to monitoring wizyjny https://juwentus.pl/pl/monitoring-wizyjny może być dobrym rozwiązaniem. To system do ochrony, jak i super narzędzie do kontroli tego, co dzieję się wewnątrz przedsiębiorstwa. Dzięki monitorowaniu pracowników i procesów, można zidentyfikować obszary do usprawnienia, zoptymalizować wydajność oraz zminimalizować ryzyko nieuczciwego postępowania. I, co ważne, w przypadku incydentów można na podstawie nagrań dokładnie zrekonstruować przebieg zdarzeń i w porę zareagować. To wiążę się też z mniejszym ryzykiem utraty sprzętu czy środków finansowych. Moim zdaniem super sprawa.
benia
 

Re: Monitoring

Postprzez sewos » poniedziałek, 25 mar 2024, 18:45

ja też znam firmę juwentus ale nie wiem jak stoją jeśli chodzi o jakościowy sprzęt. myślę, że solid też będzie nieźle działać oraz altest. to są chyba wszystkie topowe firmy specjalizujące się w ochronie domów, mienia itd. myślę, że system monitoringu to jedno ale i dobra, czuwająca obsada to druga ważna kwestia.
sewos
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 18 mar 2023, 15:51

Postprzez » poniedziałek, 25 mar 2024, 18:45

 


Powrót do Dom i rodzina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron