Dieta oparta na ziemniakach?

Rozmowy, opinie, przepisy... czyli wszystko o dietach

Dieta oparta na ziemniakach?

Postprzez Kleopatra » czwartek, 24 kwi 2014, 20:20

Słyszałyście o takiej? Je się ich do bólu, ale bez sosów... czy jest to możliwe do "przeżycia"?
Kleopatra
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 14 kwi 2014, 10:32

Postprzez » czwartek, 24 kwi 2014, 20:20

 

Re: Dieta oparta na ziemniakach?

Postprzez Jan » poniedziałek, 15 wrz 2014, 15:19

A jak ktoś ich nie znosi? Ja postanowiłem wybrać dietę zbilansowana i foreverslim...zobaczymy co z tego wyjdzie...
Jan
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2014, 15:03

Re: Dieta oparta na ziemniakach?

Postprzez lorenza » czwartek, 23 sty 2020, 18:21

Myślę, że zdrowa dieta powinna być odpowiednio zbilansowana, powinna być tworzona z najróżniejszych produktów. W końcu nasz organizm ma swojej potrzeby. Dlatego ciekawą tutaj opcją jest dieta pudełkowa https://dietly.pl/ , która zawsze jest tworzona ze zdrowych produktów. Która nie jest nudna, lecz nawet zaskakująca i chce się naprawdę z niej korzystać.
lorenza
 

Re: Dieta oparta na ziemniakach?

Postprzez marttha » niedziela, 22 mar 2020, 17:03

Nie wiem czy taka dieta ma w ogóle sens- taka wyłącznie oparta na ziemniakach. Wiecie nasz organizm potrzebuje wszelakich składników. Dlatego potrzebujemy zróżnicowane dania. A wypróbujecie dietę pudełkową https://afterfit-catering.pl/ . Myślę, że ona powinna wam się spodobać. Każdego dnia otrzymacie na cały dzień pyszne, świeże dania o odpowiedniej kaloryczności.
marttha
 

Re: Dieta oparta na ziemniakach?

Postprzez tanicatering » poniedziałek, 12 kwi 2021, 11:16

bez sensu.. wyobrażasz sobie jeść codziennie ziemniaki? Do kawy też zamiast ciasta będziesz jeść zmieniaki? Zastanów się nad tym poważnie.. jeżeli nie masz czasu zdrowo gotować to wybierz tani catering dietetyczny a nie jakieś głupie diety. :)
tanicatering
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2021, 11:10

Re: Dieta oparta na ziemniakach?

Postprzez Marycat » wtorek, 7 cze 2022, 12:21

Ziemniaki są bardzo zdrowe muszę przyznać, nawet sobie o tym nie zdawałam sprawy. No ale ja to lubie urozmaicenie w diecie, dlatego też stawiam na tani catering dietetyczny i różnorodność posiłków w diecie
Marycat
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 7 cze 2022, 12:20

Re: Dieta oparta na ziemniakach?

Postprzez emi » piątek, 17 cze 2022, 09:32

Taki rodzaj diety nie ma sensu! Lepiej spożywać zbilansowane i zdrowe posiłki, np. zamawiając catering dietetyczny Bistronaut :)
emi
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 17 cze 2022, 09:29

Re: Dieta oparta na ziemniakach?

Postprzez eliss » sobota, 21 sty 2023, 07:34

Dieta musi być dobrze zbilansowana. A jedzenie cały czas ziemniaków, nie jest zdrowe - bo są one kaloryczne, zawierają sporo cukrów. Jak nie macie pomysłów na to co gotować? Jaką stosować dietę, to warto postawić przykładowo na taką opcję jak dieta pudełkowa Gdańsk . Wówczas każdego dnia będziecie mieć zapewnione zdrowe posiłki, dopasowane do waszych potrzeb.
eliss
 


Re: Dieta oparta na ziemniakach?

Postprzez mona89 » środa, 16 sie 2023, 17:05

A może tak zamiast kombinować, to warto byłoby pójść w kierunku diety pudełkowej? Ja ostatnio odkryłam firmę https://fitkalorie.pl/dieta-sport/ - która ma do zaoferowania różnorodne warianty, także można dopasować do swoich potrzeb. Także naprawdę warto sobie przemyśleć i tą opcję.
mona89
 

Postprzez » środa, 16 sie 2023, 17:05

 

Następna strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron